Ali Sabancı ve Eşi Ölümden Dönerken Melisa Sabancı’nın Sanat Paylaşımı Tepki Çekti

Türkiye’nin önce gelen iş insanlarından Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı Yunanistan’da bot kazası geçirdi. Sabancı çifti ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Gündemin hareketlendiği anlarda Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sevil Sabancı’nın kızı Melisa Sabancı’ın yaptığı paylaşım tepki çekti.

Ali Sabancı ile eşi Vuslat Doğan Sabancı, tatil için gittikleri Yunanistan’ın Leros Adası’nda geçtiğimiz gün akşam saatlerinde denizde kaza geçirdi.

Yatlarından yemek yemek için ayrılan ikili zodyak botla kayalıklara çarptı. Yaşanan korkunç kazada Ali Sabancı ve Vuslat Doğan Sabancı ağır yaralandı.

Yaşanan feci kaza sonrası ünlü çiftin ilk müdahalesi adada yapıldı. Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, sonrasında deniz yoluyla Bodrum getirildi.

Ambulans uçakla İstanbul’a getirilerek Amerikan Hastanesi’nde tedaviye altına alınan ikilinin durumlarının ciddi olduğu haberi kısa sürede gündem oldu. .

Ali Sabancı’nın ameliyata alındığı ve dalağının alındığı ifade edildi. Kırıkları da bulunan iş insanının AORT damarında sorun olduğu öne sürüldü.

Yüzünden ağır yaralandığı belirtilen Vuslat Doğan Sabancı ise travmatoloji ve plastik cerrahların katıldığı 5.5 saatlik bir ameliyat geçirdi.

İki tanınan iş insanının da ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı anlarda pek çok kişi ‘geçmiş olsun’ paylaşımları yaptı.

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sevil Sabancı’nın kızı Melisa Sabancı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ise dikkatlerden kaçmadı.

Aile üyelerinin geçirdiği trajik kaza hakkında sessiz kalan Melisa Sabancı’nın bir sanat paylaşımı yapması tepki topladı.

Melisa Sabancı’nın Instagram’dan yaptığı o paylaşımı da buraya bırakalım…

Kısa sürede birçok eleştiri alan Sabancı, gündem olan paylaşımını sildi. Ancak kendisinden henüz bir açıklama gelmedi.

Acaba Melisa Sabancı’dan bir açıklama gelecek mi? Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler? 

Yorumlara bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x