Dinçer Güner Uyardı: Etkisi 2 Gün Sürecek Merkür Satürn ‘Sekstil’ Açısında Bunlara Dikkat!

Astrolog Dinçer Güner, Merkür ile Satürn arasında oluşacak ‘sekstil’ açıya dikkat çekere 2 gün süre ile etkili olacak durumları paylaştı.

“Hallaç pamuğu gibi olmuş zihnimizi topluyoruz.”

Merkür ile Satürn arasında sekstil açı oluşacak. Etki süresi 2 gün

“Önemli iş toplantıları yapmak, anlaşmalar imzalamak içinde uygundur.”

Zihnimizin berrak olacağı, belirsizlikleri ortadan kalkacağı, karar verirken zorlanmayacağımız ve vereceğimiz kararların arkasında rahatlıkla durabileceğimiz zamanlar. Önemli iş toplantıları yapmak, anlaşmalar imzalamak için de uygundur.

“Taşınmak, yer değiştirmek içinde uygundur. Uzun vadeli planlar yapmak için uygundur.”

Taşınmak, yer değiştirmek içinde uygundur. Uzun vadeli planlar yapmak için uygundur. Bugünler ciddi konuları konuşmak, sorunlara çözüm odaklı yaklaşmak için ideal zamanlardır. Başka insanlara tavsiyeler verebileceğimiz, yol gösterici olacağımız zamanlar.

“Ders çalışmak, pazarlık yapmak, organizasyon yapmak, resmi işleri halletmek, evrak hazırlamak, gayrimenkul araştırmaları yapmak için uygundur.”

Bu dönemde, düşünce ve iletişim tarzımızda daha fazla disiplin gösterebiliriz. Konuşmalarımız ve yazışmalarımız daha net, mantıklı ve ölçülü olabilir. Bu, iş ve akademik çalışmalarda faydalı olabilir, çünkü karmaşık fikirleri ve bilgileri düzenli ve etkili bir şekilde ifade etme yeteneğimizi artırabilir.

“Uzun vadeli planlama ve hedef belirleme konularında bize yardımcı olabilir.”

Uzun vadeli planlama ve hedef belirleme konularında bize yardımcı olabilir. Geleceğe yönelik hedeflerimizi ve planlarımızı gerçekçi ve pratik bir temelde oluşturabiliriz. Kararlarımızı alırken daha dikkatli ve sorumlu olmamız, başarılı sonuçlar elde etmemize yardımcı olabilir.

Dinçer Güner ayrıca retronun teknolojik etkilerine de dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir