İkiz Bebek Bekleyen Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses’in Yıllar Önce Bu Anı Nasıl Manifestlediği Ortaya Çıktı

İbrahim Tatlıses gibi bir usta sanatçının şarkıcı oğlu İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli, iki yıl önce evliliklerini resmiyete dökmüşlerdi. Geçtiğimiz günlerde bu mutlu birliktelikten sevindirici bir haber duyuruldu. Yasemin Şefkatli’nin hamile olduğu ve çiftin bir bebek beklediği bilgisi paylaşıldı. Tatlıses ailesinin sevinci ise ikiye katlandı, zira Yasemin Tatlıses’in ikiz bebek beklediği haberi sevenlerini mutlu etmişti. Meğer Şefkatli ikiz bebeklerini yıllar önce evrenden dilemiş. İşte o anlar…

Türk müziğinin efsanevi ismi İbrahim Tatlıses’in yakışıklı ve yetenekli oğlu İdo Tatlıses, iki yıl önce hayatını birleştirdiği güzel eşi Yasemin Şefkatli ile mutluluğun zirvesinde. Bu sevinçli birlikteliklerinden geçtiğimiz günlerde tatlı bir müjde geldi. Yasemin Şefkatli’nin bebek beklediği haberi, çiftin hayranlarını olduğu kadar ailelerini de sevince boğdu.

İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’nin bu mutlu haberini, İbrahim Tatlıses sosyal medya üzerinden duyurdu. Tatlıses, oğlu İdo ve gelini Yasemin’in bebek beklediğini, ancak bu sevinçli haberin iki katına çıktığını belirtti.

Şimdilerde Yasemin Şefkatli, ikiz bebek bekliyor. Bu müjde, Tatlıses ailesinin ve çiftin hayranlarının yüzünü bir kez daha güldürdü.

Bu mutlu haberi duyan İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’nin hayranları, sosyal medya üzerinden çifte tebrik mesajları yağdırdı.

Tatlıses ailesinin bu sevinçli haberi, magazin dünyasında da geniş yankı buldu. İkiz bebek müjdesiyle birlikte İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’nin mutluluğu gözlerinden okunuyor. İkiz bebeklerini kucaklarına almayı dört gözle bekleyen çift, bu özel zamanlarını hayranlarıyla paylaşmaktan mutluluk duyuyor.

Hamileliği süresince kendisi bahsetmese de Şefkatli’nin yıllar önce ikiz bebekleri evrenden istediği ortaya çıktı.

Bir kutlama videosunda ikiz bebek dilediği anlar sosyal medyada “Her şey manifestlemek ile ilgili…” yorumlarına neden oldu.

İşte o anlar:

“Pelin Akil 2 versiyon nasip et allahım…”

??

Kafamızda deli sorular…

“Dua etmiş, ne evrene mesajı ya?”

Sizde böyle hikayeler var mı? Yorumlarda buluşalım….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x