Belçim Bilgin’in Yılmaz ErdoğanHakkındaki Cesur Açıklamaları Sosyal Medyayı Salladı!

Ayrılık Nedeni:

Bilgin, ayrılık nedenini şu sözlerle açıkladı: “Bence ben çok küçüktüm. Bir şeylerin bittiği zamanda hem kendini hem birbirini hem de etrafında hayatı paylaştığın herkesi tüketmeye değecek hiçbir şey yok. Hayır demeyi, bay bay demeyi bilmeli insan. Sıkışmak çok kötü bir duygu. Sıkışmaktansa gitmek.”

Kariyerine Etkisi:

Bilgin, Erdoğan’la ilişkisinin kariyerini nasıl etkilediğine dair de konuştu: “Yılmaz Erdoğan’la evlenmeden önce benim kariyerim zaten başlamıştı. Yine yapacaktım yapacağımı. Benimle Yılmaz’ın ilişkisi çoğu zaman benim hayatımda kapıların üzerime kapanmasını da sağladı. Bir sürü yerde de açtı. Dolayısıyla iyisiyle kötüsüyle hepsi için çok şükür. Bu algıyı anlıyorum. Kimlik meselesi önemli. Birinin kızı, birinin karısı, birinin torunu… Bir durun ya, hiçbirisi yok. Ben gerçekten buraya insan olma deneyimini yaşamaya gelmiş sonsuz bir varlık olduğumu düşünüyorum.”

Kelebeğin Rüyası Eleştirisi:

Bilgin, Yılmaz Erdoğan’la birlikte oynadığı tek film olan Kelebeğin Rüyası’na dair de eleştirilerde bulundu: “Çekimlerde Yılmaz’a dedim ki ‘Kimse benim performansımı beğenmeyecek.’ Sonra her şey olağanüstü yazıldı. Bir tek benimle ilgili çok kötü şeyler yazıldı. Şimdi dönüp izliyorum, çok güzel oynamışım. Daha kaç tane iş yapmalıyım?”

Sosyal Medya Tepkileri:

Belçim Bilgin’in açıklamaları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Birçok kullanıcı Bilgin’in cesaretini takdir ederken, bazı kullanıcılar da Erdoğan’a yönelik eleştirilere katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x