31 Mart yerel seçimlerini kazanan Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci ilk olarak Kozlu Belediyesinin başına T.C ibaresi koydurmuştu. Kozlu Belediyesinin ardından gözler Zonguldak Belediyesine çevrildi. Bugün sabah saatlerinde Zonguldak Belediyesi yazısının başına T.C ibaresi konuldu.
Related Posts
Kahramanmaraş’ta 3.8 şiddetinde deprem oldu
Kahramanmaraş’ta Saat 23:06’da 3.8 şiddetinde bir deprem meydana geldi.
Meclis’te ‘adalet’ tartışması
Adalet Bakanlığı ve Dışişleri Bakanlığı’nın bütçe görüşmelerinin gerçekleştiği Meclis’te bu kez ‘adalet’ tartışması yaşandı.
İnegöl’de otomobil traktörle çarpıştı: 1 yaralı
Bursa’nın İnegöl ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, sürücüsünün kontrolünden çıkan bir otomobil, karşı yönden gelen bir traktörle çarpıştı. Kazada otomobil sürücüsü ağır yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Jandarma, kazayla ilgili soruşturma başlattı.