Cem Karaca’nın ölüm yıldönümünde ailesi miras yüzünden bir kez daha kavga çıkardı

2004 yılında hayatını kaybeden Cem Karaca, Anadolu Rock müziğinin öncüsüydü… Kendisini Anadolu Rock ozanı diye tanımlardı… Cem Karaca; dün vefatının 20. yıldönümünde unutulmadı.

Ancak Cem Karaca’nın son eşi İlkim Karaca ve Cem Karaca’nın oğlu Emrah Karaca arasında yaşanan miras kavgası bir kez daha patlak verdi.

BÜYÜK SUÇLAMA

Şarkıların telif hakkı ile başlayıp Karaca’nın filmiyle alevlenen anlaşmazlıkta konu bu kez Cem Karaca’ya ait manevi miras… Aile miras yüzünden bir kez daha birbirine girdi. Emrah Karaca, üvey annesi İlkim Karaca’yı hedef alan açıklamalar yaptı.

Sabah’tan Ömer Karahan’ın haberine göre, Emrah Karaca, İlkim Karaca’yı babasından kalan manevi mirası saçıp savurmakla itham etti: “Bu nasıl bir kötülüktür çözemedim. Yazıklar olsun! Miras hırsınıza, para hırsınıza yuh olsun…

İlkim Karaca, rahmetli dedem Muhtar Karaca’dan kalan aile yadigârı kalpağı, kuşaktan kuşağa geçen tarihi kamayı, ailemiz için büyük önem taşıyan tabloları hiç acımadan sattı.

Bizler Karaca mirasını yaşatmaya çalışırken bu hastalıklı zihniyet bir de kalkmış bizi iftiralarla lekelemeye ant içmiş gibi davranıyor.”

ANNEM SATMADI

Emrah Karaca’nın açıklamalarına tepki gösteren İlkim Karaca’nın kızı Martı Balamir ise şunları söyledi:

“Annem bahsi geçen eşyaları, Cem Karaca’yı sevenlere hatıra olsun diye verdi. Yani o eşyaları satmadı. O insanlar annemin hediye ettiği şeyleri müzayedelere satıyorlarsa annem yapabilir ki… Emrah Karaca insan etinden et koparmakta, anneme karşı üvey evlat terörü yapmaktadır.”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x